Kwi 01

II Etap konkursu "Cudze Chwalicie Swego Nie Znacie"

Myślę że mogę mówić za nas obie- ani ja, ani Monika nie spodziewałyśmy się że zajdziemy aż tak daleko. To, że dostałyśmy się do finału było już dla nas sporym zaskoczeniem.

Poziom był bardzo wysoki, w konkursie uczestniczyły osoby które skończyły szkołę muzyczną. Jednak zostałyśmy przyjęte ciepło, okazało się że niektórzy uczestnicy denerwowali się bardziej od nas. Kiedy nadszedł moment występów oraz prób z orkiestrą stres nadszedł i nie opuścił nas aż do końca.

 

Oczywiście, była to jednocześnie dobra zabawa i okazja do pokazania się z jak najlepszej strony, a trema bardziej motywowała. Stojąc na scenie całkowicie oddałyśmy się magii i atmosferze jaka tam panowała.  Orkiestra w rezultacie spisała się bardzo dobrze, byłyśmy usatysfakcjonowane z aranżacji jakie zostały przygotowane. Pozostała tylko kwestia aktorstwa, której bałam się najbardziej. Zostałam jednak bardzo dobrze przygotowana, więc kiedy już śpiewałam nie przejmowałam się tym.

 

Po zakończeniu wszystkich kategorii ogłoszono werdykt, który ogromnie mnie zaskoczył- 1 miejsce Marysia Pobłocka, wyróżnienie Monika Miszk. Myślę że zarówno ja jak i Monika nabyłyśmy nowych doświadczeń oraz przeżyłyśmy niezapomniane chwile.

 

Marysia Pobłocka

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Statystyki

DzisiajDzisiaj14
WczorajWczoraj178
W Tym TygodniuW Tym Tygodniu192
W Tym MiesiącuW Tym Miesiącu3670
OgółemOgółem56504

Kontakt

 

Maja Pobłocka

Tel:  575-730-706

Tel. domowy: 59 82-12-877

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.