Sty 16

Koncert dla Natalki

Dnia 16 stycznia 2016 roku odbył się  koncert charytatywny pt.  „Koncert dla Natalki”, którego głównym organizatorem było Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce.

Koncert rozpoczął się uroczystym otwarciem i przywitaniem gości przez Wójta Gminy Jana Klasę, Przewodniczącego  Rady Gminy Tadeusza Gralaka i Dyrektora GCKiB  Dariusza Narloch. 

Podczas koncertu widownia miała okazję podziwiać występy dziecięcego zespołu kaszubskiego z Jasienia, zespołu „Musical” z ZS Rokity,  zespołu  akordeonistów  pod kierownictwem Jana Mizgiera z Rokit, zespołu baletowego z Tuchomia, zespół „FLEX DANCE” z GCKiB,  Gwiżdże z Czarnej Dąbrówki przygotowane przez panią Ewę Kosińską , uczniów z ZS Czarna Dąbrówka oraz występ pracowników GCKiB z  Czarnej Dąbrówki.

W przerwach występów odbyła się licytacja fantowa, oprócz tego można było spróbować szczęścia w loterii fantowej i poczęstować się smakołykami przygotowanymi przez KG „Cztery Pory Roku”.

Akcja pomocy dla ciężko chorej Natalki okazała się dużym sukcesem i  zainteresowaniem mieszkańców nie tylko naszej gminy ale także sąsiednich miejscowości.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Statystyki

DzisiajDzisiaj14
WczorajWczoraj178
W Tym TygodniuW Tym Tygodniu192
W Tym MiesiącuW Tym Miesiącu3670
OgółemOgółem56504

Kontakt

 

Maja Pobłocka

Tel:  575-730-706

Tel. domowy: 59 82-12-877

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.