Biografia

 

Biografia, czyli coś o mnie :)

 

      Urodziłam się i wychowałam w Gostyninie na Mazowszu.

Muzyka towarzyszyła mi od najmłodszych lat. Nic więc dziwnego, że zadebiutowałam już w przedszkolu w wieku trzech lat dając pierwsze koncerty.

 Od tamtej pory bardzo sumiennie szkoliłam się i rozwijałam swój  talent, głośno wyśpiewując usłyszane w radio piosenki. Moi sąsiedzi  do dziś wspominają ten trudny okres w rozwoju mojej kariery.
     Już w liceum rozpoczęłam  naukę w Szkole Muzycznej w Płocku na wydziale wokalnym pod kierunkiem mojej ukochanej pani Elizy Łochowskiej.
Po maturze skierowałam swoje kroki do Akademii Muzycznej w Warszawie na wydział wokalno-aktorski. Będąc tam, bardzo szybko dowiedziałam się jak ciężki jest żywot wokalisty.

Udało mi się jednak ukończyć  akademię w 2000r.

Podczas studiów miałam przyjemność uczestniczyć w wielu ciekawych projektach, przedstawieniach operowych, kursach wokalnych z najwybitniejszymiprzedstawicielami sceny operowej, m.in. Alicją Dankowską-Prawdzic, Aliną Bolechowską, Wiesławą  Ćwiklińską,

Ryszardem Karczykowskim, Richardem Barcklayem.

Jednak moje serducho zawsze kierowało się w stronę „lżejszej MUZY” to też nie obce stały się dla mnie suporty śpiewane przed naszymi polskimi gwiazdami, recitale z piosenką aktorską, utworami jazzowymi i musicalowymi

       Od 2004r. uczę młodzież śpiewu i sprawia mi to ogromną frajdę.

 Patrzę na moich wychowanków i jestem z nich dumna.  Pamiętając ich początki  wiem,  jaką drogę musieli przejść, aby znaleźć się w miejscu, w którym są teraz.

Cieszę się z ich sukcesów jakie osiągają stając się laureatami festiwali   lokalnych,ogólnopolskich i międzynarodowych.

 

  Śpiewanie jest moją pasją.

Na scenie czuję się jak ryba w wodzie.

 

Dziś wiem, że bez śpiewu i muzyki nie byłabym w pełni szczęśliwa. 

 

                                                                                     Pozdrawiam  Maja Pobłocka

Statystyki

DzisiajDzisiaj14
WczorajWczoraj178
W Tym TygodniuW Tym Tygodniu192
W Tym MiesiącuW Tym Miesiącu3670
OgółemOgółem56504

Kontakt

 

Maja Pobłocka

Tel:  575-730-706

Tel. domowy: 59 82-12-877

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.